Často kladené otázky

Používateľský účet

 • Prečo si neviem zmeniť používateľské meno a email?

  Používateľské meno a email nie je možné meniť. Pokiaľ si prajete zmeniť používateľské meno alebo email, kontaktujte nás na adrese podpora@mamatata.eu.
 • Zabudol som prihlasovacie údaje. Ako mám postupovať?

  Vaše prihlasovacie heslo si môžete obnoviť v sekcii Zabudnuté heslo, na ktorú sa dostanete z prihlasovacieho formulára kliknutím na odkaz "Zabudli ste heslo?". Ak ste zabudli svoj email, ktorým sa prihlasujete, kontaktujte nás prosím na emailovej adrese podpora@mamatata.eu.
 • Počas prihlásenia dostanem hlášku "Účet je zakázaný". Čo to znamená?

  Pokiaľ počas prihlásenia vidíte hlášku "Účet je zakázaný", znamená to, že:
  - váš účet nebol aktivovaný od vašej registrácie alebo
  - bol váš účet permanentne zablokovaný z dôvodu porušovania pravidiel.
  Ak si myslíte, že by mal byť váš účet aktívny alebo bol zablokovaný neoprávnene, kontaktujte nás prosím na emailovej adrese podpora@mamatata.eu.
 • Počas prihlásenia dostanem hlášku "Účet je zablokovaný". Čo to znamená?

  Pokiaľ počas prihlásenia vidíte hlášku "Účet je zablokovaný", znamená to, že je váš účet dočasne zablokovaný. Ak si myslíte, že by mal byť váš účet aktívny alebo bol zablokovaný neoprávnene, kontaktujte nás prosím na emailovej adrese podpora@mamatata.eu.
 • Mám podozrenie, že bol môj používateľský účet zneužitý. Čo teraz?

  Ak máte podozrenie, že niekto cudzí zneužil váš účet, okamžite si zmeňte heslo. Pri každej zmene hesla by ste mali obdržať email o tom, že sa vaše heslo zmenilo.
 • Prečo mi chodí tak veľa emailov?

  To, aké emaily chcete dostávať si môžete nastaviť v nastaveniach používateľského účtu v sekcii "Nastavenia emailových notifikácií".
 • Ako si zmením fotku k svojmu používateľskému účtu?

  Fotku si zmeníte v nastaveniach v sekcii "Zmena profilovej fotky". Môžete si vybrať z preddefinovaných profilových fotiek alebo si môžete nahrať svoju vlastnú fotku.
 • Môj účet sa nedá aktivovať. Ako mám postupovať?

  Ak vám neprišiel aktivačný odkaz alebo ak aktivačný odkaz nefunguje a vy sa stále neviete dostať do svojho používateľského účtu, kontaktujte nás prosím na emailovej adrese podpora@mamatata.eu.
 • Už nechcem byť členom portálu MAMATATA. Ako vymažem svoj používateľský účet?

  Ak si prajete vymazať svoj používateľský účet, môžete tak urobiť v nastaveniach v sekcii "Používateľský účet". Túto akciu nie je možné vrátiť späť.

Inzeráty

 • Môžem pridať inzerát ak nie som registrovaným členom portálu MAMATATA?

  Nie. Inzeráty môžu pridávať iba registrovaní a prihlásení používatelia portálu MAMATATA. Pokiaľ chcete pridať inzerát, zaregistrujte sa prosím.
 • Ako dlho bude môj inzerát zverejnený?

  Bežná platnosť inzerátu je 2 mesiace odo dňa jeho pridania. Pokiaľ nedošlo k zmazaniu inzerátu, zablokovaniu inzerátu alebo inej operácii, mal by byť inzerát zverejnený počas celej doby platnosti.
 • Ako predĺžim platnosť môjho inzerátu?

  Platnosť inzerátu si predĺžite kliknutím na tlačidlo "Predĺžiť platnosť" v detaile vášho inzerátu. Toto tlačidlo sa v detaile inzerátu zobrazí najskôr 7 dní pred vypršaním platnosti daného inzerátu.
 • Pri každom inzeráte vypĺňam to isté mesto/obec a telefónne číslo. Nedá sa to zjednodušiť?

  V nastaveniach používateľského účtu si otvorte sekciu "Zmena údajov". V tejto sekcii máte možnosť vyplniť mesto/obec a telefónne číslo, ktoré sa budú automaticky predvyplňovať počas pridávania nového inzerátu.
 • Existuje nejaký limit na pridávanie inzerátov?

  Nie. Každý registrovaný používateľ môže pridať neobmedzené množstvo inzerátov.
 • Čo sa stane, keď môj inzerát expiruje?

  Po uplynutí doby platnosti inzerátu sa zmení stav tohto inzerátu na expirovaný. Znamená to, že inzerát sa už viac nebude zobrazovať medzi ostatnými inzerátmi. Expirovaný inzerát bude automaticky zmazaný po týždni od jeho expirácie.
 • Môj inzerát expiroval. Môžem znova obnoviť jeho platnosť?

  Expirovaný inzerát bude automaticky zmazaný po týždni od jeho expirácie. Počas tejto doby je však možné obnoviť platnosť inzerátu o 1 mesiac.
 • Inzerát porušuje pravidlá, uráža ma alebo je nevhodný. Čo s tým môžem spraviť?

  Každý inzerát je možné nahlásiť kliknutím na tlačidlo "Nahlásiť inzerát" v detaile inzerátu a následným vyplnením a odoslaním formulára. Pri nahlásení vyberte tému a bližšie opíšte dôvod nahlásenia.
 • Mám záujem o ponúkaný tovar. Ako viem kontaktovať autora inzerátu?

  Inzerenta môžete kontaktovať priamo prostredníctvom kontaktného formulára v detaile daného inzerátu. Zvoliť si môžete súkromnú správu (len pre prihlásených používateľov) alebo email. Niektoré inzeráty majú uvedené aj telefónne číslo, na ktorom môžete kontaktovať inzerenta daného inzerátu.
 • Nedarí sa mi pridať nový inzerát. Čo robím nesprávne?

  Pravdepodobne ste nevyplnili alebo nesprávne vyplnili niektoré z polí formulára na pridanie inzerátu. O tejto skutočnosti by ste mali byť informovaní chybovou hláškou pri konkrétnom poli formulára. Pokiaľ nevidíte žiadnu chybovú hlášky, kontaktujte nás prosím na emailovej adrese podpora@mamatata.eu.
 • Môj inzerát už nie je viac aktuálny. Čo s ním?

  Inzerát je možné zmazať priamo v detaile inzerátu alebo v zozname vašich inzerátov. Po zmazaní inzerátu sa tento inzerát nebude viac nikde zobrazovať a bude nenávratne odstránený.
 • Ako viem vyhľadávať a prezerať inzeráty?

  Na vyhľadávanie inzerátov môžete použiť katalóg kategórii inzerátov. K dispozícii je vám aj fulltextové vyhľadávanie a rozsiahly filter.

Správy

 • Môžem poslať inzerentovi súkromnú správu, ak nie som registrovaným členom portálu MAMATATA?

  Nie. Súkromné správy sú určené iba pre registrovaných používateľov portálu MAMATATA. Pokiaľ chcete reagovať na inzerát ako anonymný používateľ, môžete tak urobiť v detaile inzerátu prostredníctvom emailového kontaktného formulára.
 • Ako zistím, či si príjemca prečítal moju správu?

  Pri každej odoslanej správe sa nachádza malý indikátor, ktorý ukazuje, či bola daná správa prečítaná. Po umiestnení kurzora myši nad tento indikátor sa zobrazí čas prečítania správy.
 • Ako zistím, kedy bola správa odoslaná alebo prijatá?

  Po umiestnení kurzora myši nad konkrétnu správu sa vám zobrazí čas jej prijatia/odoslania.
 • Ako sa dozviem, že mám v schránke správ novú správu?

  Pokiaľ máte zapnuté emailové notifikácie, mali by ste dostať email s informáciou, že vo vašej schránke správ pribudla nová správa. Emailové notifikácie je možné zapnúť v nastaveniach používateľského účtu v sekcii "Nastavenia emailových notifikácií".